Kemer Aktivite Turları,Side Aktivite Turları, Alanya Aktivite Turları

 • Tur Süresi

  3 GÜN

 • ERCİYES KAYAK / SNOWBOARD TECRÜBE 2 GECE 3 GÜN

Paket İçeriği

Kış aylarında harekete devam etmek isteyenler için hazırlanmış bu paketimiz, tüm pandemi kurallarına uyacak şekilde hazırlanmış, kayak veya snowboard konusunda kendini geliştirmek isteyen ve katılımcılar için hazırlanmış aktivite paketidir. Paketimiz her hafta Cuma günleri başlamaktadır ve takip eden Pazar günü sona erer. Sizi otelde karşılayan ekip lideriniz otele kayıt işlemlerinizde yardımcı olacaktır. İki gece üç gün olarak düzenlenen paketimizde iki gün kayak merkezinde piste kayma geliştirme çalışmalarımız olacaktır ve tüm tatiliniz boyunca ekip lideriniz sizlerle beraber olacaktır. Konaklama Kayseri La Casa Hotelde yapılacak olup, sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği kayak merkezinde sucuk ekmek veya köfte ekmek yanında ayran, akşam yemeği otelde set menü olarak sunulacak ve fiyata dahildir. Kayak / Snowboard ekipmanları fiyata dahildir. Kıyafetler fiyata dahil değildir. Kayak / Snowboard kıyafeti olmayan katılımcılarımız kayak odamızdan uygun fiyatlarla kiralama yapabilirler. Pist çıkışları için sınırsız skipass tarafımızdan verilecektir. Kayseri hava limanı ve otogar yolu ile gelecek katılımcılarımızın otele ulaşımı ve otelden havalimanı / otogar ulaşımı tarafımızdan yapılacaktır. Transfer bilgileriniz için rezervasyon tarihinizden bir gün önce ekip lideriniz tarafınızdan aranacaksınız.
 • Bonus
  Vade farksız 9 taksit
 • World
  Vade farksız 9 taksit
 • Maksimum
  Vade farksız 9 taksit
 • Axess
  Vade farksız 9 taksit
 • Qnb Finansbank
  Vade farksız 9 taksit
 • Paraf
  Vade farksız 9 taksit
 • Ziraat Combokart
  Vade farksız 9 taksit
 • Kısmi Ödeme
  Vade farksız 9 taksit
 • Dönem Tarihi
  Herşey Dahil Fiyatı
 • 05 Mart -07 Mart 2021
  1.000,00 TL
 • 12 Mart -14 Mart 2021
  1.000,00 TL

OTELE GİRİŞ ve TANIŞMA

Kış aylarında harekete devam etmek isteyenler için hazırlanmış bu paketimiz, tüm pandemi kurallarına uyacak şekilde hazırlanmış bir kayak veya snowboard eğitimli  veya tecrübe aktivite paketidir. Paketimiz her hafta Cuma günleri başlamaktadır ve takip eden Pazar sona erer. Akşam yemeği saatimiz 19:00 - 21:00 arasıdır. Tüm girişlerin tamamlanması ve yemek sonrası tanışma toplantımız yapılacak olup eğitim ve programımız hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

KAYAK MERKEZİ SERBEST ZAMAN

Sabah kahvaltımızın ardından saat 09:00 da özel izinli aracımızla yola çıkmak üzere otelimizin lobisinde buluşuyoruz. Erciyes kayak merkezinde bulunan kayak odamıza yarım saatlik bir yolculuğun ardından ulaşıyoruz. Kayak / Snowboard ekipmanlarımız seçerek hazırlıklarımız yapıyoruz. Ekip lideri tarafından sizlere bildirilen noktada öğlen yemeği için buluşuyoruz. Öğlen yemeği olarak kayak merkezimizde sucuk ekmek veya köfte ekmek yanında ayran ikramımız mevcut. Öğlen Yemeği molamızın ardından saat 16:00 a kadarpistlerin tadını çıkarabilirsinz. Kayak merkezi çıkış saatimiz 16: 00 olarak belirlenmiştir. Otelimize hareket için belirtilen noktada servisimize biniyoruz. Akşam yemeği saat 19:00 da başlamaktadır ve otelde set menü olarak sunulacaktır.

KAYAK MERKEZİ SERBEST ZAMAN ve OTELDEN ÇIKIŞ

Tatilimizin son gününde sabah kahvaltımızın ardından kayak merkezimize hareket için saat 09:00 da otelimizin lobisinde buluşup servisimizde yerlerimizi alıyoruz. Pistlerimizde özgürce kayabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Ekip lideriniz her türlü konuda sizlere yardımcı olmak için pistlerde sizinle beraber olacaktır. Öğlen yemeğimiz için toplanma saati ve bölgesi sizlere bildirilecektir. Kayak merkezimizden ayrılma saatimiz 15:00 olup otel çıkış işlemlerimizi yaparak otelimizden ayrılıyoruz. 

Kayseri’nin ilk ve tek boutıque hoteli La Casa, 5 yıldız standartlarında dekore edilen eşsiz konfor ve huzur ortamına sahip 45 lüks odasıyla, eğitimli personeli ve maksimum müşteri memnuniyeti için tüm ayrıntıları düşünülmüş kaliteli hizmet anlayışı ile kayseri turizmine atılan son imzadır.
La Casa Boutique Hotel, Kayseri’nin karakteristik manzaralarına ve Erciyes Dağı’nın eşsiz görüntüsüne hâkim konumuyla ve şehrin alışveriş, finans, tarihi ve turistik merkezlerine yakınlığıyla da önemli bir konaklama merkezi durumundadır.
Hayalinizdeki ev olmaya aday tek adres La Casa Boutique Hotel, tüm mekânlarında siz misafirlerinin hak ettiği huzur ve güveni eşsiz modernliği ile taçlandırırken, Kayseri’de hiçbir otelde bulunmayan ve sadece La Casa’ya özel tasarlanmış odalarında mükemmele ulaşmak adına hiçbir ayrıntıdan kaçınılmamıştır.

Tesisin 60 adet standart odası bulunmaktadır. Yerler halı kaplıdır klima split olup mini bar ücretlidir (mini bar her gün kontrol edilir.) Ayrıca odada kasa (ücretli ),telefon & fax, banyo (duşakabin), balkon mevcuttur.

Aktivite programımız tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği aktivite içerisinde sucuk ekmek veya köfte ekmek yanında ayran, akşam yemeği otelde set menü olarak verilecektir. 

Aktiviteler

1. Gün
OTELE GİRİŞ ve TANIŞMA (1)
2. Gün
KAYAK MERKEZİ SERBEST ZAMAN
3. Gün
KAYAK MERKEZİ SERBEST ZAMAN ve OTELDEN ÇIKIŞ

Otel Konumu

Hacı Saki Mah. Atatürk Bulv. No:5 Düvenönü / KAYSERİ

Satın al butonuna tıklayarak incelemiş olduğunuz ERCİYES KAYAK / SNOWBOARD TECRÜBE 2 GECE 3 GÜN isimli tur paketimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.